Gebruiker:
Wachtwoord:
          
John Goossens is een aanwinst.
Ja.
Nee.
Weet nog niet.


  Laatste duel
Feyenoord vs Ajax
4 - 2
Alle Uitslagen

   Onze tips:
  :: Voetbaltickets
  :: Eredivisie Kijkcode Kopen
  :: Live Voetbal kijken
  :: Speel Online Casino
  :: Wedden
  :: Beste Krasloten Bonus

Zoeken:

Hofland en Slory trainen weer mee

Datum post: 06-05-09 13:49 - Gepost door: IvM - Bron: Feyenoord.nl - Aantal keer bekeken: 347 - Aantal reacties: 0

Kevin Hofland en Andwelé Slory hebben woensdagochtend op het bijveld van De Kuip volledig met de groep meegetraind. Beide spelers lieten na afloop weten de oefensessie goed te hebben doorstaan, maar eerst de reactie op de geleverde inspanning af te moeten wachten. Het is nog te vroeg om te beoordelen of het tweetal komende zondag inzetbaar is als Feyenoord het in De Kuip opneemt tegen Roda JC.

Hofland is inmiddels volledig hersteld van de nekblessure die hij op 8 maart opliep in de uitwedstrijd tegen NAC Breda, maar moest vanwege een voetblessure afgelopen zondag de uitwedstrijd tegen FC Utrecht aan zich voorbij laten gaan.

Slory raakte in de aanloop naar het duel met de Utrechters geblesseerd aan zijn knie, maar is inmiddels weer op de weg terug. ‘Ik heb vandaag redelijk vrij kunnen trainen’, zei de aanvaller. ‘Ik zal even de reactie af moeten wachten, maar ik ga wat de wedstrijd tegen Roda JC betreft van het positieve uit.’





Laatste nieuws:    

(Ondersteuning van UBB)

Er zijn nog geen berichten geplaatst voor dit nieuws bericht.