Gebruiker:
Wachtwoord:
          
Feyenoord is terug!
Volgend jaar de titel.
Volgend jaar weer tweede maar wel de CL winnen.
Volgend jaar de dubbel.


  Laatste duel
SC Heerenveen vs Feyenoord
2 - 3
Alle Uitslagen

   Onze tips:
  :: Voetbaltickets
  :: Eredivisie Kijkcode Kopen
  :: Live Voetbal kijken
  :: Wedden

Zoeken:
Voetballiefhebbers houden van online poker op de beste poker site.

Dani Fernandez is Feyenoorder

Datum post: 11-06-09 11:32 - Gepost door: IvM - Bron: Feyenoord.nl - Aantal keer bekeken: 517 - Aantal reacties: 0

Feyenoord heeft zich versterkt met Dani Fernández. De 26-jarige vleugelverdediger, die afgelopen twee seizoenen op huurbasis uitkwam voor NEC, wordt overgenomen van het Oekraïense Arsenal Kiev. Na eerder op de dag de medische keuring te hebben doorstaan, zette Dani Fernández vanmiddag zijn handtekening onder een contract dat hem voor drie jaar aan Feyenoord verbindt.

Daniel Fernández Artola werd geboren in Barcelona. De Catalaan doorliep de volledige jeugdopleiding van voetbalgrootmacht FC Barcelona en was als jonge speler vier jaar lang een vaste waarde in het beloftenteam van de ‘blaugranas’. In de zomer van 2006 verruilde hij de Catalaanse trots voor het Oekraïense Arsenal Kiev, dat hem achtereenvolgens uitleende aan Metallurg Donetsk en NEC. Bij de Nijmegenaren kreeg hij te maken met Mario Been, onder wie Fernández uitgroeide tot één van de betere rechtsbacks van de eredivisie. Been is blij dat hij de back komend seizoen opnieuw onder zijn hoede krijgt. ‘'Hij is een technisch sterke, oprukkende rechtervleugelverdediger. Van zulke spelers hou ik’, aldus Feyenoords nieuwe trainer.

Hoewel Feyenoord, als bekend, momenteel uiterst kritisch naar haar uitgaven moet kijken, is de club er middels haar relaties toch in geslaagd Dani Fernández aan te trekken. ‘Zijn transfer is mogelijk gemaakt door externe financiers die Feyenoord een warm hart toedragen en de club aan versterkingen willen helpen nu zij daar zelf de middelen niet voor heeft’, laat algemeen directeur Eric Gudde weten.





Laatste nieuws:    

(Ondersteuning van UBB)

Er zijn nog geen berichten geplaatst voor dit nieuws bericht.