Gebruiker:
Wachtwoord:
          
John Goossens is een aanwinst.
Ja.
Nee.
Weet nog niet.


  Laatste duel
Feyenoord vs Ajax
4 - 2
Alle Uitslagen

   Onze tips:
  :: Voetbaltickets
  :: Eredivisie Kijkcode Kopen
  :: Live Voetbal kijken
  :: Speel Online Casino
  :: Wedden
  :: Beste Krasloten Bonus

Zoeken:

Vlaar: 'Wij moeten bij de top vijf eindigen'

Datum post: 27-06-09 21:06 - Gepost door: IvM - Bron: Voetbalzone.nl - Aantal keer bekeken: 291 - Aantal reacties: 0

Anderhalf jaar lang speelde hij geen enkele wedstrijd meer op het hoogste niveau, maar na een traject van operaties en revalidaties lijkt Ron Vlaar klaar voor het nieuwe seizoen. De verdediger is nog altijd niet helemaal hersteld van een zware knieblessure, maar bij de start van het seizoen moet het zover zijn. De oud-speler van AZ zit vol ambities voor het aankomend voetbaljaar.

“Wij moeten bij de top vijf kunnen eindigen.” In een vraaggesprek met AD/Sportwereld zegt de 24-jarige verdediger te weten hoe er inmiddels tegen hem aangekeken wordt. Van de jonge, onbevangen verdediger die van de ene dag op de andere in het ‘grote’ Oranje terecht kwam, tot de schlemiel der geblesseerden. Van het ene in het andere euvel viel hij, bijna achttien maanden lang. “Ja, ik ben voor veel mensen inmiddels de man van die knieblessures”, weet Vlaar.

“Dat moet dan maar. De periode vol tegenslag heeft mij wel veranderd”, geeft hij aan. “Ik ben als persoon harder geworden. Ik heb geleerd dat je als mens ook schijt aan dingen moet hebben. Ja, misschien ben ik gewoon wel egoïstischer dan vroeger.” Nu, na anderhalf jaar lang meer fitnessapparaten dan ballen gezien te hebben, lijkt een rentree aanstaande. “Zo voelt het wel. Ik kan in principe alles al meedoen, maar het is nog steeds een revalidatieproces.”

De geboren Hensbroeker heeft de nieuwe trainer Mario Been al beloofd dat hij komend seizoen op hem kan rekenen. “De aanstelling van Mario Been wekt gewoon vertrouwen en geeft de supporters weer hoop”, zegt hij over de van NEC overgekomen oefenmeester. “De mensen geloven in de combinatie Been en Beenhakker. Nee, ik heb persoonlijk geen richtpunt. De doelstelling voor de club is wél helder.” En die is gezien de status van zijn club niet eens zo verwonderlijk. “Met dit materiaal moeten wij bij de top vijf kunnen eindigen”, vindt de tweevoudig international.






Laatste nieuws:    

(Ondersteuning van UBB)

Er zijn nog geen berichten geplaatst voor dit nieuws bericht.