Gebruiker:
Wachtwoord:
          
Feyenoord is terug!
Volgend jaar de titel.
Volgend jaar weer tweede maar wel de CL winnen.
Volgend jaar de dubbel.


  Laatste duel
SC Heerenveen vs Feyenoord
2 - 3
Alle Uitslagen

   Onze tips:
  :: Voetbaltickets
  :: Eredivisie Kijkcode Kopen
  :: Live Voetbal kijken
  :: Wedden

Zoeken:
Voetballiefhebbers houden van online poker op de beste poker site.

'Zeven talenten naar Excelsior'

Datum post: 02-07-09 09:46 - Gepost door: IvM - Bron: FR12.nl - Aantal keer bekeken: 537 - Aantal reacties: 0

Feyenoord en Excelsior hebben sinds mei weer de handen in elkaar gesproken betreft de samenwerking tussen de twee Rotterdamse clubs. De moederclub zal, net als in het verleden, enkele jonge talenten stalen op Woudestein. De geruchten over mogelijke versterkingen zijn op gang gekomen.

Op erfc.nl worden een zevental spelers gelinkt aan een overstap naar het kleine broertje van Feyenoord. Alle genoemde spelers zijn talentvol, maar nog niet van waarde voor de A-kern van Mario Been. De ervaring moeten ze dan ook op doen bij Excelsior om in de toekomst door te kunnen groeien tot vaste waarde in de Kuip.

Doelman Darley Ramon Torres (19) is één van de namen. De jongeling zal de strijd aan moeten met Excelsior-goalie Arjen van Dijk. De aanvallers Mitchell Schet (21), Luis Pedro (19), Jordâo Pattinama (20) en Kermit Erasmus (18) zullen net als verdediger Norichio Nieveld (20) en middenvelder Michal Janota (18) de tijdelijke overstap naar Excelsior maken.





Laatste nieuws:    

(Ondersteuning van UBB)

Er zijn nog geen berichten geplaatst voor dit nieuws bericht.