Gebruiker:
Wachtwoord:
 
Feyenoord kan voor de titel gaan.
Ja, met deze selectie zeker.
Nee, te weinig kwaliteit.
Geen mening.

Laatste duel:
Feyenoord
Vitesse / UITSLAG: 4-0
Bekijk>>

   Onze tips:
  :: Feyenoord Shirt
  :: Heeft Wijnaldum een Mental Coach nodig?
  :: Wedden
  :: Voetbalweddenschappen

Voor veel voetbalfans is poker een leuke bezigheid wanneer er niet gespeeld wordt. Ook spelen ze veel op de gokautomaten of roulette. Ga jij voor het doelpunt op een van deze topkasten? Kijk bij GokImperium.com om alles over de kasten te leren.
Zoeken:

John de Wolf start eigen voetbalschool

Datum post: 09-02-10 09:41 - Gepost door: IvM - Bron: Rijnmond.nl - Aantal keer bekeken: 250 - Aantal reacties: 0

John de Wolf start een eigen voetbalschool. De oud-speler van Sparta en Feyenoord gaat in Leiden bij de voetbalclub G.H.C talenten opleiden.

De Wolf blijft wel coach van de zondagamateurs WKE. Voetbalvereniging G.H.C is opgericht in juli 2003 na een fusie tussen De Sleutels en V.C.L. Op dit moment zijn er 25 jeugdteams en het eerste elftal speelt in de derde klasse.






Laatste nieuws:    

(Ondersteuning van UBB)

Er zijn nog geen berichten geplaatst voor dit nieuws bericht.