Gebruiker:
Wachtwoord:
 
Feyenoord kan voor de titel gaan.
Ja, met deze selectie zeker.
Nee, te weinig kwaliteit.
Geen mening.

Laatste duel:
Feyenoord
Vitesse / UITSLAG: 4-0
Bekijk>>

   Onze tips:
  :: Feyenoord Shirt
  :: Heeft Wijnaldum een Mental Coach nodig?
  :: Wedden
  :: Voetbalweddenschappen

Voor veel voetbalfans is poker een leuke bezigheid wanneer er niet gespeeld wordt. Ook spelen ze veel op de gokautomaten of roulette. Ga jij voor het doelpunt op een van deze topkasten? Kijk bij GokImperium.com om alles over de kasten te leren.
Zoeken:

'Ik maak me zorgen of we op hetzelfde niveau blijven'

Datum post: 19-03-10 11:24 - Gepost door: IvM - Bron: Feyenoord.nl - Aantal keer bekeken: 168 - Aantal reacties: 0

Hoogspanning op Zuid. In het sportief beste seizoen in jaren stevent Feyenoord af op Europees voetbal, met een selectie waar nog rek in zit. Ter illustratie: het elftal dat twaalf dagen geleden bij Roda JC (2-4) aan de aftrap verscheen, had een gemiddelde leeftijd van 23 jaar en 202 dagen.

In de laatste 25 jaar startte Feyenoord slechts drie keer met een jonger elftal. Maar waar de club volgend jaar graag de volgende stap vooruit zou zetten - volgens technisch directeur Leo Beenhakker "aan de deur kloppen van het kampioenschap" - dreigt stilstand of áchteruitgang. "Ik maak me zorgen of we minimaal op hetzelfde niveau blijven."

Beenhakker ergert zich aan de suggestie dat Feyenoord van de (financiële) nood een deugd moet maken, door nog meer talenten voor de leeuwen te gooien. "Die bijgoochems op tv kunnen wel zeggen 'dan gooi je er gewoon weer een jong talent in en tralala', maar je moet je afvragen of het realistisch is om straks met zes 19-jarigen te spelen."




Laatste nieuws:    

(Ondersteuning van UBB)

Er zijn nog geen berichten geplaatst voor dit nieuws bericht.